piątek, 18 kwietnia 2014

Bohaterowie

Cassie Wilson, 17 lat 

Cassie to uczennica drugiej klasy liceum. Ta popularna w szkole dziewczyna jest sympatyczna i towarzyska, należy do osób wrażliwych i przejmujących się opinią innych. Dobro bliskich stawia na pierwszym miejscu, nie myśląc o samej sobie. Jest ze swoim chłopakiem – Niallem od roku.
Zoey Bloom, 17 lat

To uczennica drugiej klasy liceum. Uśmiechnięta, delikatna, żyjąca we własnym świecie, wrażliwa dziewczyna. Szaleńczo zakochana w nieosiągalnym dla niej Zaynie, o czym wie tylko jej najlepsza przyjaciółka. Malik przyćmiewa jej cały świat, robi dla niego wszystko.  

Harry Styles, 18 lat

Harry po śmierci matki i przyjeździe do ojca - rodziny, z którą nigdy wcześniej nie utrzymywał kontaktu zamyka się w sobie i odpycha wszystkich dookoła. Sprawia pozory bezuczuciowego, chamskiego i pewnego siebie chłopaka, jednak prawda jest inna. Udaje, że nic go nie obchodzi. Jest przyrodnim bratem Nialla.
Zayn Malik, 18 lat

Wraz ze swoimi przyjaciółmi gra w szkolnej drużynie rugby. Jest bezczelnym i aroganckim chłopakiem. Ćpa, z czego nie są zadowoleni jego przyjaciele. Nie zwraca uwagi na dziewczyny ze szkoły. Uważa się za lepszego, uwielbia imprezować.    

Niall Horan, 17 lat 

Niall jest spokojnym i miłym chłopakiem, który uwielbia spędzać czas ze swoją dziewczyną oraz przyjaciółmi. Wiedzie beztroskie życie, dopóki nie poznaje swojego starszego brata. Gra w szkolnej drużynie rugby wraz ze swoimi przyjaciółmi – Zaynem i Liamem.  

Louis Tomlinson, 18 lat 

To uczeń trzeciej klasy liceum. Zabawny ale w sposób sarkastyczny. Pewny siebie, inteligentny i arogancki. Po przyjeździe Harrego zaprzyjaźnia się z nim, przez co poznaje brata Stylesa i jego znajomych.  
 Liam Payne, 18 lat

Najlepszy przyjaciel Zayna, są dla siebie jak bracia. Szczery do bólu, przez co wredny. Nie przejmuje się nikim ani niczym. Lubi korzystać z życia, imprezować, poznawać dziewczyny.
Clary Scott, 17 lat 

Popularna w szkole dziewczyna, która nie potrafi ukryć zazdrości do Cassie i Zoey. Jest pustą, wredną i arogancką dziewczyną, która nie ma do siebie zbyt wiele szacunku. Od dłuższego czasu podkochuje się w Zaynie.
Sarah Lewis, 17 lat

Przyjaźni się z Clarie i przez nią nienawidzi Zoey i Cassie. Uwielbia zakupy, imprezy, plotki i zabawy z chłopcami. Robi wszystko co zechce jej najlepsza przyjaciółka – Clarie i przez to jest trochę zagubioną dziewczyną

5 komentarzy:

 1. dopiero zauważyłam, że mój komentarz się nie dodał, ale to pewnie wina telefonu ;/
  oczywiście szkoda, że tamto opowiadanie zakończyłyście, ale widać, że macie pomysł na tą historię i z niecierpliwieniem czekam na pierwszy rozdział.
  bohaterowie są dobrani cudownie ♥ Nina i Niall to coś co mi się bardzo podoba i proszę niech ich historia nie zakończy się źle, bo tego chyba nie wytrzymam...
  Zayn chyba też odgrywa w tym opowiadaniu główną rolę, więc także z niecierpliwieniem czekam jaką historię planujecie dla niego no i chyba Zoey, bo to przecież ona jest w nim zakochana.
  i mam jedno pytanie, Cassie to dawna Amy, a Zoey to Alex czy na odwrót, bo cały czas się nad tym zastanawiam :)
  pozdrawiam, Zoe ♥
  http://fanfiction-promise.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, dokładnie, Zoey to Alex, a ja to dawna Amy :) - Cassie

   Usuń
 2. Widzę bohaterów od razu zachciewa mi się czytać. Dobry wybór. ♥ Mam nadzieje, że Niall będzie odgrywał dużą role w opowiadaniu, bo cóż przyznam się mam na jego punkcie obsesję. Idę czytać !!! Pozdrawaiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Bohaterowie *.*
  Uwazam ze dobrze ich wybralycie i sa wsrod nich te "czarne charaktery" -fajnie .ide czytac 1 rozdzial ~Nicole

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak naprawdę nazywa się Zoey Bloom ? :D

  OdpowiedzUsuń